Nejsme salon, kterým proudí stovky klientek. Nepracujeme na několika klientkách najednou.

Jsme vlasová manufaktura, specialisté na zesvětlování a barvení. Vlastníme jednu z největších zásob barev v ČR a umíme s nimi pracovat zatraceně dobře! Když si k nám přinese klientka fotku jako předlohu, výsledek je vždycky hezčí!

Terezka / nejvíc hrdá majitelka

Barvy a vše kolem nich je její svět. Kancelářská dívka si splnila sen a po kadeřnické rekvalifikaci trávila dny a noci tréninkem kadeřnických technik. Převedla je do výsledků, které nejednou obletěly svět na sociálních sítích. Krom toho se věnuje koloristickým školením a široké veřejnosti pomáhá s vlasy na jejím youtube kanálu.

Instagram : terezavlasakova.cz

 

Karol / precizní střihy, precizní balayage, precizní vlny

Tančí, mlsá, barví a stříhá jako bohyně. Po absolvování kadeřnické akademie si prošla několik profesionálních salonů, poté se její cesta spojila s Terezkou, která v té době vymýšlela koncept celého studia. Slovo dalo slovo a za několik měsíců se studio otevřelo a i Karol začala rozdávat tenpocit.

Instagram : karolmachovic

 

Zlatonka / čím ostřejší barva, tím líp

Nejnovější člen týmu. Ve výběrovém řízení smetla všechny ostatní kandidáty díky jejímu pečlivému přístupu k zesvětlení a tónování. Jakákoli barva pro ní není problém. Čím výraznější, tím lépe. Má za sebou mnohé proměny od ostře rudých po opálově zelené. Nebojí se ničeho!

Instagram : zlatacekkk

 

Míša / mikromelír z jinýho vesmíru

Bude sranda! Jojo to uslyšíte od Míši často. Mikromelír válí neskutečně i když tvrdí, že by byla ráda rychlejší. Absolventka kadeřnické akademie často provádí velmi těžké a časově náročné barevné korekce, které vyžadují obrovskou zručnost a preciznost. Jo a taky má koně!

Instagram : misa_volkova