Jsme malá osobní vlasová manufaktura, jsme tu vždy jen pro jednu klientku.

Jsme specialisté na zesvětlování a experti na koloristiku. Vlastníme jednu z největších zásob barev v ČR a umíme s nimi pracovat zatraceně dobře! Když si k nám přinese klientka fotku jako předlohu, výsledek je vždycky hezčí!

Terezka / nejvíc hrdá majitelka

Barvy a vše kolem nich je její svět. Kancelářská dívka si splnila sen a po kadeřnické rekvalifikaci trávila dny a noci tréninkem kadeřnických technik. Převedla je do výsledků, které nejednou obletěly svět na sociálních sítích. Krom toho se věnuje koloristickým školením a široké veřejnosti pomáhá s vlasy na jejím youtube kanálu.

Instagram : @terezavlasakova.cz

 

Karol / precizní střihy, precizní balayage, precizní vlny

Tančí, mlsá, barví a stříhá jako bohyně. Po absolvování kadeřnické akademie si prošla několik profesionálních salonů, poté se její cesta spojila s Terezkou, která v té době vymýšlela koncept celého studia. Slovo dalo slovo a za několik měsíců se studio otevřelo a i Karol začala rozdávat tenpocit.

Instagram : @karolmachovic

  

Míša / mikromelír z jinýho vesmíru

Bude sranda! Jojo to uslyšíte od Míši často. Mikromelír válí neskutečně i když tvrdí, že by byla ráda rychlejší. Absolventka kadeřnické akademie často provádí velmi těžké a časově náročné barevné korekce, které vyžadují obrovskou zručnost a preciznost. Jo a taky má koně!

Instagram @misa_volkova

 

Kryštof / chce všechno líp

Se svojí prací není nikdy spokojený. Je to perfekcionista, který chce všechno dělat lépe. Blond je jeho oblíbená barva, řádit s jakoukoli barvou ale umí stejně precizně. Klientky si na něm pochvalují jeho klidný a rozvážný přístup. Furt jenom jí - drží si figuru, takže ho ve studiu pravděpodobně potkáte s nějakou krabičkou nebo tyčinkou. Ty mu Milan tajně krade.

Instagram @kadernik_krystof 

  

Milan / ve válce s náklady, v lásce s kafem

Kuje všechny technologie, které ve studiu používáme, kuje taky celý portál. Kuje všechny dodavatele, aby nevychladli. Z kanceláře občas vystrčí nos do kavárny, ale musí tam mít super dorty!