Jsme vlasová manufaktura, jeden kadeřník je tu vždy jen pro jednu klientku.
Vy si to zasloužíte.

Jsme specialisté na zesvětlování a experti na koloristiku. Nerozdělujeme se na juniory nebo experty, všichni a bez výjimky se pro Vás školíme několikrát do roka na tradiční i ty nejnovější techniky. A baví nás to.

Snažíme se, aby byl výsledek vždy hezčí, než předloha na fotce. Někdy musíme být trpěliví, protože vlasy nejsou čisté malířské plátno. Sestavíme ale plán přesně pro Vás, abyste dostali, po čem toužíte, vlasy měli celoročně krásné a na nás si vzpomněli jen, když si chcete dopřát tenpocit.

Jsme tým tenpocit a jsme tady pro Vás.

Terezka / nejvíc hrdá majitelka

Barvy a vše kolem nich je její svět. Kancelářská dívka si splnila sen a po kadeřnické rekvalifikaci trávila dny a noci tréninkem kadeřnických technik. Převedla je do výsledků, které nejednou obletěly svět na sociálních sítích. Kromě toho se věnuje koloristickým školením a široké veřejnosti pomáhá s vlasy na jejím Youtube kanálu, Instagramu i podcastu Obje My.

Instagram : @terezavlas.akova

 

Míša / mikromelír z jiného vesmíru

Bude sranda! To uslyšíte od Míši často. Bojíte se kadeřníků jako zubaře? Ona taky. Naštěstí ale není technika, které by se bála a kterou by neovládala. Mikromelír válí neskutečně i když tvrdí, že by byla ráda rychlejší. Absolventka kadeřnické akademie často provádí velmi těžké a časově náročné barevné korekce, které vyžadují obrovskou zručnost a preciznost. 

 Instagram @misa_volkova

 

Pája / slyší i nevyřčená přání

Správný kadeřník musí umět naslouchat. A přesně tak je tomu u Páji. Když si ale nevíte rady, zvládne Vám skvěle poradit. S nůžkama válí a její nekonečná veselá nálada každý den nabíjí celé studio a tým. Moc si jí pochvalují naše kudrnaté klientky, které Páje bezmezně důvěřují. Nejraději na vlasech dělá něžné změny. Umí to ale i tak, že Vás doma nepoznají!

Instagram @pavlina_hair

Nicola / královna techniky airtouch

Neuvěřitelný talent a pečlivost zabalený do 168ti cm. Původně jsme tady měli 160cm, ale Nicola nám vynadala. Excelentní airtouch, technika kterou do tenpocit Nicol přinesla, a nimrání v těch nejmenších nuancích přírodních odstínů. Nejraději vám udělá vymazlenou blond, pro kterou se za ní klientky vrací. 
Instagram @_nicikoranova   

Kryštof / chce všechno líp

Váš úsměv při odchodu je jeho cíl. Blond je jeho oblíbená barva, řádit s jakoukoli barvou ale umí stejně dobře. Klienti si na Kryštofovi pochvalují jeho klidný a rozvážný přístup, a dostáváme díky němu samé krásné recenze. Práskneme na něj, že moc rád jí, ikdyž to na něm vůbec není vidět, protože pořád někde posiluje.

Instagram @kadernik_krystof   

Filip / preciznost na prvním místě

Naší partu hic nově rozšířil Filip! Klientky zbožňují jeho profesionalitu a distingovanost. Foukaná je od něj jak když střelí a vlny od něj rozhodně chcete mít na svém instagramu!  

Instagram @filipstancl

Natálie / tančí mezi kalendáři

Organizuje všechny aktivity kadeřníků a je v neustálém kontaktu s každou zákaznicí studia. A že jich je! Někdy je to o nervy, mezi kalendáři však umí tančit velmi lehce a tak jí neunikne žádná z návštěv klientek. Jede si dancehall a miluje polévku Pho, kterou se jí první den v práci povedlo ohodit zeď :)

Milan / miluje kafe

Kuje všechny technologie, které ve studiu používáme, kuje taky celý portál. Kuje všechny dodavatele. Z kanceláře občas vystrčí nos do kavárny, ale musí tam mít dobrej filtr!