Jsme vlasové studio kde se jeden kadeřník stará vždy jen o jednu klientku.  
Vy si to zasloužíte. 

Jsme specialisté na zesvětlování a experti na koloristiku. Nerozdělujeme se na juniory nebo experty, všichni a bez výjimky se pro Vás školíme několikrát do roka na tradiční i ty nejnovější techniky. A baví nás to. 

Snažíme se, aby byl výsledek vždy hezčí, než předloha na fotce. Někdy musíme být trpěliví, protože vlasy nejsou čisté malířské plátno. Sestavíme ale plán přesně pro Vás, abyste dostali, po čem toužíte, vlasy měli celoročně krásné a na nás si vzpomněli jen, když si chcete dopřát tenpocit. 

 Jsme tým tenpocit a jsme tady pro Vás.

Tereza Vlasákovámajitelka
@TEREZAVLAS.AKOVA 

Srdce celého tenpocit je Terezka. Zkušená kadeřnice, školitelka, influencerka a hlavně šéfová, která pro celý tenpocit doslova dýchá. Kadeřníky k sobě vybírá velmi pečlivě a každému z nich naprosto důvěřuje. Kadeřnická osvěta je její hlavní téma, pravděpodobně jste jedno nebo dvě její videa viděli, a pokud ne, udělejte si laskavost a napravte to. Obrátí vám to péči o vlasy vzhůru nohama! 

 

Pavlína Kučerová / kadeřnice 
@PAVLINA__KUCEROVA 

Pavlínka pracuje v tenpocit od května 2020. Její melír je exkluzivní a dělá ho taky nejradši. Nebojí se střihnout do vlasů a poradit vám, co vám bude slušet, a co naopak rozhodně ne. Během návštěvy u ní očekávejte vlídnou upřímnost a spoustu úsměvů.  

 

Kryštof Šimek / kadeřník
@KADERNIK_KRYSTOF 
Neustále obsazené termíny a čekací listina klientek na Kryštofovo křeslo. Ipřesto se Kryštof vyznačuje věčnou nespokojeností se svými výkony, protože je to velký detailista. Miluje přirozené balayage, ale i pořádně barevné proměny. Členem týmu je od ledna 2020. 

Michaela Mikulkovákadeřnice
@MISA.MIKULKA 
Míša je klidná introvertní duše, a to se také odráží v její práci. Jak napovídá její Instagram, má moc ráda přirozené proměny technikami balayage nebo melír. Skvěle vám poradí také s domácí péčí a produkty na doma, které už nedáte z ruky. 

  

Filip Štancl / kadeřník, tricholog
@FILIPSTANCL 

Kadeřnický talent, který k nám nastoupil hned po škole a velmi rychle se díky své píli vypracoval na pozici za křeslem. Netrvalo dlouho, než se začal plnohodnotně starat o klientky a vybudoval si věrnou klientelu. Filip se moc rád věnuje zdraví vlasů a vlasové pokožce a udělá vám překrásné přirozené vlny či kudrny. Jeho velkou specialitou je trichologie, proto k němu posíláme všechny klientky, které mají problémy s vlasovou pokožkou. 

 

Pavlína Zikmundovákadeřnice
@PAVLINA_DELA_VLASY 

Další pečlivou kadeřnicí v našem týmu je veselá Pavlína. Stejně jako u ostatních v týmu byl její velký sen pracovat u nás, kde skutečně naplňuje svůj kadeřnický potenciál a může si dovolit být pečlivá a kreativní. Ze všeho nejradši zesvětluje a taky ráda dělá barevné vlasy. Vždycky se ráda vzdělávala ve vlasech, má za sebou nespočet školení a ipřestože kadeřnici dělá už několik let, její zvídavost neuhasíná. 

 

František Benakadeřník, asistent
@FRANTISEK.VLASY 

Někdy kadeřníkovi 2 ruce nestačí, a to je ta chvíle, kdy přichází na scénu naši asistenti. František už má za sebou i praxi jako kadeřník, ale rád ještě zůstává primárně na pozici asistenta, aby načerpal co nejvíc zkušeností. Už teď ale moc hezky barví, stříhá, a jeho foukaná je naprosto úchvatná. Má za sebou spoustu kvalitních školení od těch nejlepších kadeřnických jmen v České republice. 

Kamila Kudláčková / asistentka, recepce
@KAMILA_TENPOCIT 

Kamila je pravou rukou našich kadeřníků, a levou rukou naší manažerky. Občas jí tedy můžete zastihnout nejen za křeslem, ale i na recepci. Nastoupila k nám jako absolventka kadeřnického učiliště v Karlíně, kde nám byla učitelkami doporučena jako jedna z nejlepších v ročníku. Jistě nebude trvat dlouho, než to bude plnohodnotná šikovná kadeřnice.  

 Eliška Vlachová / manažerka studia


Vstupní brána do našeho studia je v režii Elišky. Stará se o kalendáře všech kadeřníků, kontroluje skladové zásoby našich barev i šampónů, kondicionérů a masek na vlasy, abyste si kdykoliv mohli dokoupit tyto voňavé poklady na vlasy. Nebojte se na ní kdykoliv během návštěvy obrátit, pokud budete mít jakékoliv přání, od kávy, přes nabíječku až po něco k snědku.  

Milan Straka / CFO, e-commerce manager

Pečuje o finanční i provozní běh celé firmy. Baví ho neustále vylepšovat náš webový portál, má na starosti externí distribuční centrum kde nakupují všechny klientky z celé ČR. Stará se také o všechnu byrokracii kolem. To už zábava moc není, heh.