Jsme vlasová manufaktura, jeden kadeřník je tu vždy jen pro jednu klientku.
Vy si to zasloužíte.

Jsme specialisté na zesvětlování a experti na koloristiku. Nerozdělujeme se na juniory nebo experty, všichni a bez výjimky se pro Vás školíme několikrát do roka na tradiční i ty nejnovější techniky. A baví nás to.

Snažíme se, aby byl výsledek vždy hezčí, než předloha na fotce. Někdy musíme být trpěliví, protože vlasy nejsou čisté malířské plátno. Sestavíme ale plán přesně pro Vás, abyste dostali, po čem toužíte, vlasy měli celoročně krásné a na nás si vzpomněli jen, když si chcete dopřát tenpocit.

Jsme tým tenpocit a jsme tady pro Vás.

Terezka / nejvíc hrdá majitelka

Barvy a vše kolem nich je její svět. Kancelářská dívka si splnila sen a po kadeřnické rekvalifikaci trávila dny a noci tréninkem kadeřnických technik. Převedla je do výsledků, které nejednou obletěly svět na sociálních sítích. Kromě toho se věnuje koloristickým školením a široké veřejnosti pomáhá s vlasy na jejím Youtube kanálu, Instagramu i podcastu Obje My.

Instagram : @terezavlas.akova

 

Míša / mikromelír z jiného vesmíru

Bude sranda! To uslyšíte od Míši často. Bojíte se kadeřníků jako zubaře? Ona taky. Naštěstí ale není technika, které by se bála a kterou by neovládala. Mikromelír válí neskutečně i když tvrdí, že by byla ráda rychlejší. Absolventka kadeřnické akademie často provádí velmi těžké a časově náročné barevné korekce, které vyžadují obrovskou zručnost a preciznost. 

 Instagram @misa_volkova

 

Pája / slyší i nevyřčená přání

Správný kadeřník musí umět naslouchat. A přesně tak je tomu u Páji. Když si ale nevíte rady, zvládne Vám skvěle poradit. S nůžkama válí a její nekonečná veselá nálada každý den nabíjí celé studio a tým. Moc si jí pochvalují naše kudrnaté klientky, které Páje bezmezně důvěřují. Nejraději na vlasech dělá něžné změny. Umí to ale i tak, že Vás doma nepoznají!

Instagram @pavlina_hair

Kryštof / chce všechno líp

Je na sebe nejvíc přísný a v povaze má neustálou potřebu se zlepšovat. Váš úsměv při odchodu je jeho cíl. Blond je jeho oblíbená barva, řádit s jakoukoli barvou ale umí stejně dobře. Klienti si na Kryštofovi pochvalují jeho klidný a rozvážný přístup, a dostáváme díky němu samé krásné recenze. Práskneme na něj, že moc rád jí, ikdyž to na něm vůbec není vidět, protože pořád někde posiluje.

Instagram @kadernik_krystof 

Kateřina / bez ní termín nedostanete

Vstupní brána do našeho studia je úsměv a voňavá káva od Kateřiny. Organizátorka nových i stávajících termínů. S telefonem na uchu a kérkama na rukou. Stará se o všechny klienty i kadeřníky. Ocení, když přijdete včas a nemoc nahlásíte dostatečně dopředu. Když jde ale kolem salonu štěně, změkne i její gangsterská povaha.

  

Milan / ve válce s náklady, v lásce s kafem

Kuje všechny technologie, které ve studiu používáme, kuje taky celý portál. Kuje všechny dodavatele, aby nevychladli. Z kanceláře občas vystrčí nos do kavárny, ale musí tam mít dobrej filtr!