Jsme malá osobní vlasová manufaktura, jsme tu vždy jen pro jednu klientku.

Jsme specialisté na zesvětlování a experti na koloristiku. Vlastníme jednu z největších zásob barev v ČR a umíme s nimi pracovat zatraceně dobře! Když si k nám přinese klientka fotku jako předlohu, výsledek je vždycky hezčí!

Terezka / nejvíc hrdá majitelka

Barvy a vše kolem nich je její svět. Kancelářská dívka si splnila sen a po kadeřnické rekvalifikaci trávila dny a noci tréninkem kadeřnických technik. Převedla je do výsledků, které nejednou obletěly svět na sociálních sítích. Krom toho se věnuje koloristickým školením a široké veřejnosti pomáhá s vlasy na jejím youtube kanálu.

Instagram : terezavlasakova.cz

 

Karol / precizní střihy, precizní balayage, precizní vlny

Tančí, mlsá, barví a stříhá jako bohyně. Po absolvování kadeřnické akademie si prošla několik profesionálních salonů, poté se její cesta spojila s Terezkou, která v té době vymýšlela koncept celého studia. Slovo dalo slovo a za několik měsíců se studio otevřelo a i Karol začala rozdávat tenpocit.

Instagram : karolmachovic

 

Zlatonka / čím ostřejší barva, tím líp

Nejnovější člen týmu. Ve výběrovém řízení smetla všechny ostatní kandidáty díky jejímu pečlivému přístupu k zesvětlení a tónování. Jakákoli barva pro ní není problém. Čím výraznější, tím lépe. Má za sebou mnohé proměny od ostře rudých po opálově zelené. Nebojí se ničeho!

Instagram : zlatacekkk

 

Míša / mikromelír z jinýho vesmíru

Bude sranda! Jojo to uslyšíte od Míši často. Mikromelír válí neskutečně i když tvrdí, že by byla ráda rychlejší. Absolventka kadeřnické akademie často provádí velmi těžké a časově náročné barevné korekce, které vyžadují obrovskou zručnost a preciznost. Jo a taky má koně!

Instagram : misa_volkova

 

Kristýna / všechno klape jak na drátkách

Jdete pozdě na svůj termín ve studiu? Tak to jste velmi odvážná! Srovná do latě kohokoli. Studio pod její taktovkou šlape stejně precizně, jako její milovaný antracitový SAAB Sport Sedan.Je vstupní branou do studia, organizace všech aktivit je její voda. Produkty a úkony ovládá levou zadní! Neváhejte se zeptat.

 

Milan / ve válce s náklady, v lásce s kafem

Kuje všechny technologie, které ve studiu používáme, kuje taky celý portál. Kuje všechny dodavatele, aby nevychladli. Z kanceláře občas vystrčí nos do kavárny, ale musí tam mít super dorty!