Nejsme salon, kterým proudí stovky klientek. Nepracujeme na několika klientkách najednou. Ceny jsou sestaveny tak, abyste dopředu věděla kompletní částku, bez příplatků za vysoušení vlasů či nezbytného toneru.

Naše speciality
Balayage / Mikromelír / Airtouch original

Pro naši Balayage si k nám jezdí klientky ze všech koutů země. Jedná se o jemné, přirozené prosvětlení vlasů, které je pro každou klientkou jedinečné neb vychází z její přirozené barvy. Do odrostu jsou provedeny pečlivé a jemné tahy zesvětlujícím přípravkem. Vzniká tak přirozené zesvětlení, odrůstající bez viditelné "hrany". Po zesvětlení na vlasy přichází toner libovolného odstínu. Od přirozené pískové do sytě fialové. V barvách hranice nemáme. Účes je nositelný až jeden rok, protože přirozeně odrůstá.

Mikromelírem docílíme toho nejvýraznějšího zesvětlení, aniž byste za měsíc musela chodit na dobarvení. Velmi důkladná ruční práce kadeřníka zajistí, že ve vlasech nenajdete žádné silné pruhy. Po zesvětlení vlasy vždy tónujeme, a tím mu dodáme potřebné živiny a lesk, které vlas zesvětlováním přirozeně ztrácí.

Airtouch original je nejnovější melírovací technikou zesvětlování vlasů, na kterou je celý náš tým důkladně proškolen. Díky tomuto přirozenému zesvětlení je kadeřník schopen vlasy maximálně zesvětlit bez většího poškození, protože se zesvětlovač nedotýká nově rostoucích vlasů. Tato technika je vhodná též pro maskování šedivých vlasů. Účes je nositelný až 12 měsíců, občas stačí jen doplnit vlasy přelivem.

Balayage: 4.500 - 6.500 Kč
Airtouch: 6.500 - 8.500 Kč
(doporučená obnova po 6-12 měsících)
Mikromelír: 4.900 - 6.500 Kč
(doporučená obnova po 3-6 měsících)
Délka úkonu : 3.5 - 6.5 hod.

Barevná korekce / Stahování barvy

Máte ve vlasech fleky z nezdařilého barvení? Přejete si mít vlasy o hodně světlejší? Aby vlasy zůstaly zdravé, čeká vás trochu delší návštěva kadeřnictví. Zesvětlovač musí být do vlasů aplikován precizně, popřípadě jen na určité partie vlasů a měl by působit pomalu. Příliš agresivní chemie by mohla způsobit zanesení pigmentu hluboko do vlasu - a to nechceme. Vše se odvíjí od historie Vašich vlasů, proto je cena i časová náročnost velmi orientační.

4.500 - 9.000 Kč
Délka úkonu: 4 - 10 hod.

Celoplošné zesvětlení

Platinová blond. Kdo si to nezkusil, tajně po tom touží. Luxusní barva, o kterou je zapotřebí důsledně pečovat. Vaše vlasy šetrně zesvětlíme, natónujeme, a budeme trvat na kvalitní domácí péči a pravidelných návštevách, protože při delších prodlevách vlasy zesvětlováním zbytečně trpí a nevyhneme se přetažení do již zesvětlených vlasů. Taková kvalitní blond je luxusním šperkem, který si nikdy nesvléknete.

Celoplošné zesvětlení: 4.000 - 5.000 Kč
Délka úkonu : 4 - 5 hod.
(Doporučená obnova: 4-8 týdnů)

 

 Hloubkové čištění / pryč s vodním kamenem a ulpělou nečistotou

Hloubkové čištění je nepostradatelný úkon před chemickým ošetřením, a je vhodný i pro oživení nebarvených vlasů. Myjete si vlasy vodou? Budou na nich ulpělé minerály z vody, které vlasy zmatňují, kudrliny zatěžují a ty se pak rovnají, a chemicky reagují s barvou či zesvětlovači a vytváří nám neočekávané situace. Odstraníme usazené minerály a vlasům dopřejeme hydrataci. Čištění vlasů je spolu s konzultací z těchto důvodů nedílnou součástí vaší první návštěvy u nás.

Cena : 2.200 / 2.700* Kč
Délka úkonu 2 hod. včetně střihu a stylingu, který je součástí ceny. 
V případě čištění včetně následného tónování je cena
3.200 Kč / za mokra
  4.200 Kč / za sucha
*V případě delších hustých vlasů, je cena 2.700 Kč a délka úkonu 3 hod.

 

Užít si také můžete další úkony:

Střih 1.400 Kč
Barva včetně střihu a stylingu 2.200 Kč
Kreativní barvení, technologicky náročné barvení 2.700 Kč
Přeliv včetně střihu a stylingu 2.200 Kč
Zesvětlující lázeň včetně tónování, střihu a stylingu 3.800 Kč
Olaplex ošetřující kůra + foukaná 1.400 Kč
Olaplex k barvení/zesvětlení 100 Kč / 1ml
MyHero ošetřující kůra + foukaná 1.400 Kč
MyHero k barvení/zesvětlení 600 Kč
MyHero + Olaplex + foukaná 2000 Kč
Vlasová regenerace 1.200 Kč
Mytí vlasů + foukaná 1.200 Kč
Zastřihnutí ofiny 150 Kč
Pánský střih 650 Kč
Ceník je platný od 1.9.2020. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Ceny zahrnují mytí vlasů, foukání a finální styling.