Přecházím na profesionální péči!

Je to tady – rozhodl/a jste se dát svým vlasům pořádnou péči. Co byste však měl/a vědět, před prvním použití kvalitní profesionální péče?  

  1. Bez vyčištění to nemá moc smysl 
Jsou vaše vlasy zvyklé na produkty z drogerie? Pravděpodobně budou zanesené silikony a vodou nerozpustnými látkami, které tvoří bariéru, co se na vlase chová jako pláštěnka. Hydratace a regenerace z kosmetiky po vlasech následně stéká rovnou do odpadu, místo toho aby působila uvnitř vlasu, kde je potřeba. Pokud chcete vidět výsledky z vašich nových produktů co nejdříve, doporučujeme vám abyste si pořídili hloubkově čistící produkt. Nejúčinnější bude čištění vlasů Malibu C Crystal Gel nebo CPR, pokud se ale nechystáte ke kadeřníkovi, doma si můžete pomoct těmito produkty:
(odkaz na produkt) Un-Do-Goo, K18 Detox shampoo

 

  1. Vlasy čistěte pravidelně, nezanáší se pouze kosmetikou, ale i minerály z vody 
Asi všichni známe matné nánosy po zaschlé vodě v koupelně na bateriích, zrcadle, nebo nerezových dřezech v kuchyni. Stejné nánosy se tvoří i na vlasech a vlasové pokožce. Nejen že vlasy zmatňují, ale také je zatěžují, pokožka nedýchá, a také zanáší vlasové folikuly. To vede k růstu oslabených vlasů.  
(odkaz na produkt) Zenz 87 

 

  1. Produkty vybírejte podle svých vlasů, ne podle toho, co vyhovuje vaší kamarádce 
Profesionální kosmetika je vyrobena tak, aby fungovala skvěle podle zaměření produktu na danou problematiku vlasů. Jak správně vybrat šampon, kondicionér a masku podle vašich vlasů, najdete v tomto článku. (odkaz, jakmile ho sepíšu) Můžete se třeba inspirovat značkou, která vyhovuje vašemu známému, ale produkty vybírejte podle vašich vlasů. Pravděpodobně máte jinou vlasovou pokožku, jiné vlasy a jinak chemicky upravené od kadeřníka. To vše má vliv na výběr kosmetiky. 

Hinterlasse einen Kommentar

Alle Kommentare werden vor ihrer Veröffentlichung geprüft