Co dělat po Malibu C?

Jak pečovat o očištěné vlasy Malibu C

Právě jste si u nás nechala očistit vlasy za pomoci Malibu C. Znamená to, že jste svým vlasům i vlasové pokožce ulevila od minerálů a nánosů, které na ně mají nepříznivý vliv. Jsou to například vápník, měď, železo, ale i chlór nebo rezidua medikací. Tyto látky mají na vlasy a vlasovou pokožku takový vliv, že mohou působit vysušeně, mdle, matně, vlasy mohou být dehydrovány a vápník na pokožce může vést i k vypadávání vlasů. To je u Vás už minulostí. 

Během očistného procesu Vaše vlasy byly několikrát umyty speciálním šamponem Un-Do-Goo, který dokáže odstranit z vlasů nánosy silikonů, které se skrývají nejen v šamponech, kondicionérech a maskách na vlasy, ale i v suchých šamponech, lakách na vlasy, nebo vyhlazujících olejíčkách a krémech. Ne všechny silikony jsou špatné, ale ty, které mají tendenci se na vlasech vrstvit, se snažte eliminovat.  

Tento šampon si můžete zakoupit domů, ale nepoužívejte ho častěji než 1x za 14 dní. Pokud se dostáváte s problematickou vodou častěji do styku, doporučujeme Vám také podívat se na vlasové kolekce od Malibu C, které jsou zaměřeny například na bazénovou vodu pro plavce, nebo tvrdou vodu pro ty, kdo žijí v takových oblastech. 

CO OČEKÁVAT 
Nyní máte vlasy nadýchané a čisté. Čištění vlasů se dá obnovovat jednou za kvartál, pokud ale budete vlasy udržovat čistícím šamponem či jednou z vlasovou kolekcí od Malibu C, potřebu dalšího čištění tím oddálíte. Perfektně také vlasy od silikonů očišťuje kúra ZENZ 87, což je směs ovocných šťáv která vlasy zároveň regeneruje. Mrkněte na náš e-shop www.tenpocit.cz a sama se rozhodněte, co je Vašim vlasům bližší. <3  

VEDLEJŠÍ ÚČINKY? 
Pokud máte vlasy čištěné poprvé v životě, nebo po dlouhé době, je možné, že se pokožka bude z tohoto procesu chvilku vzpamatovávat. Některým se vlasová pokožka mastí chvilku po čištění méně, někomu více, je ale důležité této chvíle využít, a vlasům i pokožce dodávat všechno, co jim doposud chybělo. Přes některé nánosy se totiž regenerace a hydratace nemá možnost do vlasů dostat. Pokud po čištění zaznamenáte změny na Vaší vlasové pokožce, poraďte se se svým kadeřníkem, jak je možné problém vyřešit (velmi málo časté). Každý jsme individuální, proto se nedá předpovědět přesný účinek. V Malibu C není nicméně nic, co by Vašim vlasům mohlo ublížit.  

Hinterlasse einen Kommentar

Alle Kommentare werden vor ihrer Veröffentlichung geprüft