Jak na výběr vlasové kosmetiky?

Jak na výběr vlasové kosmetiky? 

Jsou 3 pilíře, od kterých se výběr odvíjí: Stav vlasové pokožky, chemická úprava (a s tím spojená porezita) vlasů, typ vlasů. 

 

Šampon doporučujeme volit primárně podle stavu vlasové pokožky, sekundárně podle typu vlasů. Pokud máte hodně problematickou vlasovou pokožku, nezapomeňte, že i kondicionéry ZENZ Organic můžete aplikovat přímo na pokožku hlavy. 

Šampon, kondicionér a masku pak můžete nakombinovat tak, aby vaše vlasy dostaly vše, co potřebují. 

Péče určené na barvené vlasy bývají univerzální aby vyhovovaly většině typu vlasů, hlavně aby co nejméně vymývaly barvu. Řady na barvené vlasy, které nabízíme na našem e-shopu, jsou vhodné na denní používání.  

 

Pokud máte chemicky upravované vlasy, doporučujeme zahrnout do vaší péče produkt s obsahem proteinu. Z naší nabídky jsou to Zenz maska č. 03, šampon č. 16, gel č. 12, Malibu C Leave-in, nebo Wellness kolekce Malibu C Blondes a Scalp wellness. 

 

Pokud vlasy namáháte teplem, žehlíte je nebo upravujete kulmou či jinými horkými nástroji, nezapomínejte na produkty s termální ochranou a hlavně dodávejte vlasům větší dávku hydratace.  

Větší dávku hydratace vaše vlasy ocení všeobecně v letních měsících. Pokud trpíte na frizz a krepatění vlasů celoročně, sahejte po silně hydratačních kondicionérech (např. Zenz Cactus č. 18), a před foukáním používejte #MyHairlube, nebo jiný produkt ze sekce Vyhlazující styling. 

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, nechte se vést naším intuitivním rozcestíkem kategoriemi, anebo se obraťte na náš chat či Instagram @tenpocit.cz 

Zanech komentář

Všechny komentáře jsou před zveřejněním kontrolovány