Je dobré hloubkové čištění vlasů?

Jaký je vlastně význam čištění vlasů? Je to pro každou klientku? Proč by měli čištění klientky vlastně podstoupit?

To jsou běžné otázky, které denně klientkám zodpovídáme. 

Proč bychom tedy měli čistit?

Vlasy velmi často trpí, nejsou správně vyživené, vlasová pokožka se přemašťuje a vlasy ztrácí objem. Klientka se dostává do začarovaného kruhu, jeho výsledkem je velmi časté mytí vlasů, které je mnohdy i každý den. Tento problém má většina klientek, které do studia tenpocit přišly. 

Důvodem je používání šampónu a kondicionéru, který danému typu vlasů nevyhovuje, je zkrátka špatně vybraný, protože klientkám v dnešní době málokdo kvalitně poradí. Dalším důvodem je složení vody, kterou vlasy myjeme. Chlór, železo, měď a další minerály společně s vodou nerozpustitelným silikonem obsaženým v produktech z drogerie vlas zanáší. Vlas se postupně obaluje do neprodyšného nánosu, který bohužel nelze umýt a vyčistit běžnou konvenční péčí. Takto zanesené vlasy jsou v mnohých případech také velmi suché. Neprodyšná vrstva nepustí do vlasu žádnou hydrataci a i sebelepší maska je bohužel pouze smyta do odpadu. 

Hloubkové čištění vlasů má právě díky těmto důvodům obrovský smysl jak na barvených, tak na přírodních vlasech. Vlasy zanechává čisté a připravené přijímat výživové přípravky, což je obzvlášť u suchých vlasů to nejpodstatnější. Vlasy jsou velmi lesklé, klientky ze svých zkušeností hovoří o tom, že jsou mnohem hladší na omak a mají pocit lehkosti. 

Zeptejte se svého kadeřníka, zda čištění MalibuC provádí, z výsledku budete určitě nadšené!

 

Shop now

You can use this element to add a quote, content...